Radca prawny - zakres usług

 
 
Prowadzenie firmy, często stawia przedsiębiorców w sytuacjach, z których nie potrafią wyjść bez szwanku. Niestety przepisy polskiego prawa nie należą do najprostszych, a ponadto ulegają nieustannym modyfikacjom, przez co nietrudno o ich naruszenie, a co się z tym wiąże przedsiębiorstwa pociągane są do odpowiedzialności prawnej za swoje czyny. Kary z tego tytułu zazwyczaj przybierają formę wysokiej grzywny, która znacząco osłabia firmę finansowo.
 
Aby uniknąć tego typu nieprzyjemności optymalne okazuje się skorzystanie z usług radców prawnych, którzy pozwolą odnaleźć rozwiązanie nawet z najtrudniejszych sytuacji. Z radcą prawnym warto skontaktować się już w momencie wystąpienia pierwszych sygnałów odnośnie problemów, a także w sytuacjach, gdy wahamy się nad naszym dalszym postępowaniem. 
 
Prócz usług doradczych w ofertach kancelarii prawnych odnaleźć możemy również sporządzanie opinii prawnych, ekspertyz, opracowywanie aktów prawnych, a także reprezentację klienta przed sądami na mocy udzielonego im pełnomocnictwa.